Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku przy ul. Władysława Jagiełły 37d w Siemianowicach Śląskich, o powierzchni użytkowej 89,11 m2.
Stan techniczny lokalu dobry – wymaga drobnych prac remontowych.

Stawka czynszu najmu uzależniona jest od rodzaju prowadzonej działalności. W skład comiesięcznej opłaty wchodzą m.in. koszty centralnego ogrzewania oraz koszty związane z wywozem odpadów komunalnych. Do czynszu dodatkowo należy doliczyć koszty ciepłej i zimnej wody (rozliczane wg fatycznego zużycia). Energia elektryczna w lokalu rozliczna jest na podstawie umowy zawartej przez Najemcę bezpośrednio z dostawcą energii elektrycznej.

Umowa najmu zabezpieczona będzie kaucją płatną przed zawarciem umowy której wysokość wynosi trzykrotność miesięcznych opłat eksploatacyjnych.
Umowa zawarta będzie na czas nieokreślony (z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia).

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod nr tel.: (32) 6091-496 lub (32) 6091-492 lub drogą mailową.

Lokal można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Spółdzielni po wcześniejszym umówieniu się na oględziny pod nr tel. (32) 228 52-52.