Turniej bowlingowy na 65-lecie SSM – zapraszamy mieszkańców naszych zasobów – zarówno osoby grające wcześniej jak również te bez jakiegokolwiek doświadczenia, dla których udział w zabawie będzie pierwszym spotkaniem z kręglami

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Turnieju. Zachęcamy serdecznie mieszkańców SSM do wzięcia udziału w zawodach. Wiek mieszkańca – nieważny. Umiejętności czy stopień zaawansowania – nieważne. Brak znajomości zasad gry – nieważny. Ewentualny brak znajomych na torze – nieważny. Ważne, że można aktywnie spędzić czas razem z innymi oddając się przyjemności samego grania i miłego spędzenia popołudnia. To Spółdzielnia zadba, przy przyjęciu zgłoszeń od poszczególnych osób, o skompletowanie osób grających na torach. To komputer, zgodnie ze sztuką gry, będzie zliczał punkty każdego uczestnika po jego rzutach. Graczom pozostaje czysta przyjemność zabawy a osobom, które zdobędą w jej trakcie najlepsze wyniki nagroda od Siemianowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej świętującej w ten sposób ze swoimi mieszkańcami 65 – lecie istnienia.

Na poszczególnych torach mogą grać osoby z różnych osiedli SSM, przy zachowaniu parytetu 6 osób na dany dzień z każdego osiedla. Symboliczna opłata za grę od mieszkańca SSM to 2 zł. Unormowania Turnieju ujęte zostały w Regulaminie, z którym prosimy o zapoznanie się osoby zainteresowane grą.

                                                                                                                                                       Zarząd SSM

Regulamin turnieju

Oświadczenie Turniej SSM